BRONEERI TREENING

Rühmatreening

Broneeri treening
E-R 7-23, L-P 9-21

Hind Periood
Täispakett 43 € kuu
30 päeva kaart 55 € 30 päeva
Päevapakett (E-R 7 - 15, L-P) 27 € kuu
Ühekordne külastus 8 € kord
Paketiväline külastus 3.50 € kord
Esmane proovitreening 3 € kord
Aastane täispakett 300 € aasta
Kliendikaardi asendamine 5 € kord
Liitumistasu 5 €

Club One soodustus 10% kehtib täispaketile kaardi esitamisel ja kohapeal makstes.
Aastasele täispaketile soodustused ei laiene!

Treeningud

BODYPUMP™ - on muusika saatel toimuv lihasvastupidavustreening, kus kasutatakse kange ja kettaid. Kangi raskuseid saab valida vastavalt soovile ja treenituse astmele. BODYPUMP® treeningtunni jooksul tehakse levinumaid baasharjutusi nagu kükid, väljaastekükid, rinnalt surumine ja jõutõmme. Seeriate kaupa treenitakse läbi kõik suuremad lihasgrupid, tõstes samal ajal nende toonust ja vastupidavust ning kiirendades metabolismi. Treening sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Stretching - ehk venitustund on lihashoolduseks. Treening on rahulik ja sobib kõigile, kes soovivad arendada venivust ja lõdvestada pingesolevaid lihaseid.

KST - ehk Kõht-Selg-Tuhar on treening, kus keskendutakse kere-, jala- ja tuharalihaste tugevdamisele ning mis sobib nii treenimist alustavale kui ka kogenumale treenijale. Treenides keha suuremaid lihasrühmi, ei jäeta tähelepanuta ka väiksemaid lihasgruppe ning kere süvalihaseid. Antud treeningtunnis kasutatakse kõikvõimalikke erinevaid vahendeid ning igas treeningus pakub treener uusi ja vaheldusrikkaid harjutusi, pöörates tähelepanu harjutuste õigele sooritustehnikale.

BARRE™ - on 40-minutiline, kaasaegne versioon klassikalisest balletitreeningust, mis parandab rühti ning tugevdab ja toniseerib lihaseid. BARRE on kombinatsioon kardio -ja jõutreeningust, kus kasutatakse väikese liikumisulatuse, kuid suurte korduste arvuga harjutusi. Mõnedes harjutustes kasutatakse ka kergeid lisaraskusi.

BODYBALANCE™ - on suurepärane kooslus joogast, tai chi ja Pilatese treeningust. See rahustab meeli ja arendab keskendumist. BODYBALANCE® tugevdab kõhu- ja seljalihaseid, muudab kogu keha sitkemaks ja painduvamaks, parandab liikuvust ja tasakaalu, vähendab stressi ja pingeid ning parandab rühti. Nagu kõikides LesMills´i süsteemi programmides, vahetuvad harjutused ja muusika iga kolme kuu tagant.

Ringtreening - Ringtreening on intensiivne ja tõhus treening nii algajale kui ka edasijõudnud harrastajale, mis toimub kas jõusaalis või rühamtreeningute saalis. Erinevaid harjutusi tehakse ringis, liikudes ühest harjutusest teise. Harjutuste sooritamisel saab igaüks valida endale sobivate raskustega vahendid ning teha harjutusi omas tempos. Enne trenni algust on soovitav teha eelnev soojendus meelepärasel kardioaparaadil. Ringtreening on suurepärane vaheldus klassikalisele jõusaali- või rühmatreeningule!

BODYATTACK™ - on spordist inspireeritud aeroobne treening, mis paneb proovile jõu ja vastupidavuse. See on väga intensiivne intervalltreening, kus liikumist kombineeritakse jõu- ja tasakaaluharjutustega. Motiveerivad liigutused ja muusika innustavad iga osalejat treeningu algusest lõpuni.

BodyART - on funktsionaalne keha ja meele treening, kus harjutused on mõjutatud joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest ja tavapärastest jõuharjutustest. BodyART aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust kui ka vabastada oma meeli ja sisemist jõudu. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone. Selles treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus, kus samaaegselt kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks. BodyART baseerub Yin ja Yang ehk vastandite printsiipidel, mis treeningus väljenduvad sisse- ja väljahingamisena, pingutuse ja lõdvestusena. Treening toimub paljajalu või sokkides.

BODYATTACK™ 30min + Core 30min - Bodyattack on spordist inspireeritud aeroobne treening, mis paneb proovile jõu ja vastupidavuse. See on väga intensiivne intervalltreening, kus muusika innustab igat osalejat treeningu algusest lõpuni. Treeningu teisel poolel keskendume kerelihastele, sooritades lihtsaid ja efektiivseid harjutusi.

BODYCOMBAT™ - on aeroobne treeningtund, milles lühikeste liikumiskombinatsioonide abil arendatakse tõhusalt üldist füüsilist vormi ja vastupidavust. Treening keskendub erinevate käe- ja jalalöökide harjutamisele ilma keerulise koreograafiata, sisaldades elemente ja kombinatsioone erinevatest võitluskunstide nagu Tai poks, kung fu, karate, kickbox jt. Treeningu lõpus treenitakse kõhu- ja käelihaseid. Tegemist on tõhusalt kaloreid põletava tunniga, mis teenib mitmekülgselt nii ala- kui ka ülakeha lihaseid ning arendab reaktsiooni kiirust ja koordinatsiooni.

Bikini body - tunnis treenitakse jõusaalis nii üla- kui ka alakeha lihaseid, et saavutada ideaalne liivakellakuju. Treening algab soojendusega, edasi tehakse omas tempos lihastreening ja lõpetuseks kerged venitused treenitud lihastele.

ButtLift - on tuharatele ja reie tagumistele lihastele keskendunud treening, mille eesmärgiks on treenida jalgu ja trimmida tuharalihaseid.

Pilates - on süsteemne treening, mis on nime saanud oma looja, Joseph H. Pilatese järgi. Pilatese süsteemi põhieesmärgiks on kerelihaste tugevdamine, lülisamba stabiliseerimine ning füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamine. Pilatese treening esitab kehale uue ja põneva väljakutse ning sillutab teed maksimaalsele tulemuslikkusele.

Zumba® - on tund, milles kasutatakse erinevatest latiino tantsudest inspireeritud liikumisi. Siin on osavalt kombineeritud kardio- ja lihasvastupidavustreening nii, et aeg möödub muusikat, tantsusamme ja liikumist nautides ja ei saa arugi, et tegelikult tehakse kõvasti trenni. Ühe treeningu jooksul võib põletada kuni 700 kcal. Zumba on lihtne ja selleks ei ole vaja erilist tantsuoskust. Zumba sobib igas vanuses ja igas kaalus naistele ning meesele.

Bosu - on rühmatreening spetsiaalse vahendiga, mis meenutab poolikut täispuhutud palli. Treeningus tehakse astumis-, jooksu- ja hüplemisharjutusi Bosule vaheldumisi tasakaaluharjutuste ja lihasharjutustega. Siin saate koormata kõiki suuremaid lihasegruppe, erilise koormuse saavad kerelihased.

LesMills TONE - on kolm ühes treening, sisaldades endas nii kardiot, lihasvastupidavust kui ka kerelihaste treeningut. See treening teeb su tugevaks ja ilusaks, igaüks saab siit parima tulemuse enda jaoks. Kui soovid sellist kombineeritud treeningut, siis ootame sind! Kestvus 45 minutit.

BodyJam - on LesMillsi loodud tantsuline treening, mida harjutatakse 3 kuud. Treeningus õpitakse konkreetselt ära 2 erinevat koreograafiat. Stiilid on erinevad ja muusika on kaasaegne. See treening sobib nii algajale tantsuhuvilisele, kui ka „vanale kalale“.
Stretching – on pikk venitustund, kus hoitakse ühte asendit 2-3 minutit ja lõdvestutakse venituse käigus.

Yogaflow - on liikuv joogatreening, kus ühest asanast liigutakse sujuvalt teise. Treening venitab ja pakub ka füüsilist väljakutset kõigile osalejatele hoolimata treenituse astmest. Sobib kõigile.

Step & Ball - treening stepi pingi ja suure palliga, mis aitab parandada vastupidavust, koordinatsiooni, tasakaalu ja kerelihaseid. Treening sobib kõigile.

Dance - on tantsuline tund, kus treeneri juhendamisel harjutatakse erinevate stiilide tantsusamme, saades treeningu lõpuks kokku lühikese tantsu. Treening on emotsionaalne ja ei vaja eelnevat tantsukogemust. Tund lõpeb venitustega.

Jõusaali ABC - on mõeldud neile, kes külastavad jõusaali esimest korda. Valvetreener aitab vastavalt soovile harjutuste soovitamisega ja tutvustab ka masinaid. See ei ole personaalne treening, vaid sissejuhatus jõusaali, kus saate läbi proovida erinevaid masinaid ja õppida neid enda järgi seadistama. Lisaks saab siin paluda treeneril aidata oma tehnikat üle vaadata ja vajadusel parandada. Registreeruge ja küsige abi!

TRX - inglisekeelne lühend sõnadest “Total (Body) Resistance Exercises”. TRX on täiuslik ja kasulik terve keha treening, mis sobib kõigile ja annab lõputuid võimalusi. Rohkem kui 300 erinevat harjutust tagavad tõhusa treeningu, mis samal ajal parandab paindlikkust ning hoolitseb liigesteste eest. See tugevdab kogu keha ja organismi ning ning aitab ära hoida vigastuste tekkimist.

BodyFlow - on treeningusüsteem, kus harmooniliselt ühendatud jõuharjutused ja venitused - keha stabilisatsioon ja tasakaalustamine. Selles mugavas reziimis töötavad kõik lihased, vahelduvalt lõdvestudes ja pinguldudes. Treeningu lõpus on hingamisharjutused, mis annavad kehale ja meelele kerge tunde ja hea olemise.

ButtLift + CORE - 75 minutit pikk treening, mis keskendub jalgade-tuharate trimmimisele ja kerelihastele

Tutvu meie treeneritega

Anu Ruutu

rühmatreeningud, jõusaal, personaaltreeningud, peatreener (EST/RUS/ENG)

anu.ruutu@tallink.ee

Ivar Mikk

personaaltreeningud, jõusaal, rühmatreeningud (EST/ENG)

ivar.mikk@tallink.ee

Tuuli Jürgens

rühmatreeningud, personaaltreeningud (EST/ENG)

Roman Lõžin

personaaltreeningud, rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

Natalja Videl

rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

fitness@tallink.ee

Šakti Roos

rühmatreeningud (EST/ENG/RUS)

fitness@tallink.ee

Olga Grabovskaja

rühmatreeningud (EST/ENG/RUS)
fitness@tallink.ee

Camilla Orlova

rühmatreeningud (EST/ENG/RUS)

fitness@tallink.ee

Karina Timofejeva

rühmatreeningud (EST/RUS)
fitness@tallink.ee

Tarmo Rattassep

rühmatreeningud (EST/ENG)

fitness@tallink.ee

Meeli Kask

rühmatreeningud (EST/ENG)

fitness@tallink.ee

Signe Kampus

rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

fitness@tallink.ee

Jevgenia Uusväli

rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

fitness@tallink.ee

Kethlin Kõrver

rühmatreeningud (EST/ENG)

fitness@tallink.ee

Dagmar Neem-Hannes

rühmatreeningud (EST/ENG)

fitness@tallink.ee

Filipp Provorkov

rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

fitness@tallink.ee

Kadi Valgma

rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

fitness@tallink.ee

Peeter Karask

rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

fitness@tallink.ee

Eveli Nikolajevski

rühmatreeningud (EST/RUS/ENG)

fitness@tallink.ee

Matti Berg

rühmatreeningud (EST/ENG)

matti.berg@tallink.ee

 

+372 611 8384

Egle Nabi

vanemapuhkusel

Meie partnerid