BRONEERI TREENING
Broneeri treening
E-R 7-23, L-P 9-21

Eesti suurimas ja moodsaimas spordikeskuses paiknevad 20 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 4 stuudiot rühmatreeninguteks ning  650-ruutmeetrine jõusaal. Külastajate kasutada on eraldi riietusruumid täiskasvanutele ja lastele, saunad ning tennisepood.

Tennise- ja sulgpalliharrastajaid üllatab kindlasti esmaklassiline valgustus, mis on ainulaadne kogu riigis.

Üheksast kõvakattega tenniseväljakust neli vastavad rahvusvaheliste suurvõistluste nõuetele, viis väljakut on kaetud 7.5 millimeetrise vaipkattega, mis säästab sportlaste liigeseid. Erilist tähelepanu on pööratud väljakute akustikale, mistõttu on oma mängupartneriga võimalik treeningu ajal vestelda. Suvehooajal on sportlaste kasutada 6 Plexipave-kattega välisväljakut.

Fitnessisõpradele tasub toonitada, et vetruva spetsiaalpõrandaga stuudiotes ning avaras jõusaalis on tõhus ventilatsioon. BlackBoxis paikneb uudne TRX- ja ringtreeninguteks mõeldud Octagon-seade.

Tallink Fitnessi treenerite nimistu on muljetavaldav, üheski teises spordiklubis ei kohta sellist hulka oma ala tippe (Anu Ruutu, Peeter Karask, Jüri Leinvald, Raigo Kuusnõmm, Ivar Mikk jpt). See on klubi, kus treenerid tahavad ise treenida!

Info, tennise- ja sulgpalli üksikbroneeringud: 611 83 83, tennisekeskus@tallink.ee

Galerii

Meie partnerid