broneeri väljak

Tennisepood

Broneeri treening
E-N 7-22, R 7-21, L-P 9-21

Tallinki Tennisepoodi on jõudnud uued Asicsi tossumudelid

Tallinki Tennisepoodi on jõudnud uued pilkupüüdva disaini ja innovaatiliste tehnoloogiatega tossumudelid tuntud Jaapani brändilt Asics.

Tennisejalanõud on varustatud kõige kaasaegsemate tehnoloogiatega, et teie tennisemäng oleks veelgi mugavam ja tulemuslikum. Uuenduslik välistald tagab sujuvuse, paindlikkuse ja maksimaalse mugavuse, mille tulemusel saad oma liikumisasendit muuta sekundi murdosa jooksul. Sulgkerge kesktald loob suurepärase vetruvuse ja vastupidavuse ning uudne geelitehnoloogia aitab pehmendada igat sammu. Uudsed lahendused parandavad ka niiskusjuhtivust ja suurendavad hõõrdejõudu, mis aitab vältida libastumisi ja sellest tulenevaid vigastusi.

Lisaks leiad Tallinki Tennisepoest ka uued liivatossude mudelid.

Oled sa algaja või edasijõudnud mängija - meilt leiad tippklassi varustuse ja riietuse just sulle sobivas hinnaklassis. Meie meeskond koosneb pühendunud tenniseharrastajatest, kes aitavad sul teha parimad valikud, et saaksid oma mängu täiel rinnal nautida.

Suvel on Tennisepood avatud E-N 12.00 – 20.00.

Muul ajal abistab Sind ostusoovi korral Tennisekeskuse administraator.

Olete oodatud!

Võta meiega ühendust: telefon: 5332 9300; e-mail: tennis.shop@tallink.ee

Asicsi uued jalanõud

Suure slämmi meistrite, sealhulgas Roger Federeri, poolt armastatud Wilson on vaieldamatult number üks tennisebränd maailmas, mis on näidanud juba aastakümneid jäägitut pühendumist professionaalsele spordile ja tervisele.

Ladinakeelsest väljendist Anima Sana In Corpore Sano tulenev ASICS tähendab tõlkes: ”terves kehas terve vaim,”  - filosoofia, mis on teinud temast ühe maailma populaarseima brändi spordiharrastajate hulgas.

Adidas on loodud sportlastele, kes annavad endast alati parima. Läbi innovaatiliste lahenduste toob see Saksa päritolu megabränd lettidele üha uusi tipptooteid, mis muudaksid meid aina kiiremaks, tugevamaks ja nutikamaks.

Lucky in Love on bränd kaasaegsele naisele. Julgete värvide, ainulaadsete mustrite ja hästiistuvate lõigete on see firma loonud traditsioonilisele tenniserõivastusele hoopis uutmoodi lähenemise.

1875, aastal Prantsusmaal Lyonis loodud Babolat on esimene reketispordile spetsialiseerunud firma maailmas. Tänini suurim natural gut keelte tootja pakub laia valikut tennise ja sulgpalli tooteid.

Nike loob tooteid tänapäeva sportlastele, lahendades paralleelselt ka järgmise põlvkonna probleeme. Ühendades kaks I-d, inspiratsiooni ja innovatsiooni, on Nike suutnud läbi aastakümnete kasvada maailma suurimaks spordibrändiks.

Kui kuulsalt Rootsi tennisistilt Robin Söderlingilt küsiti, mis on tema lemmiktennisepall, jäi ta vastuse võlgu ning otsustas seejärel valmistada oma lemmiku hoopis ise.