BRONEERI TREENING

Üld- ja ostutingimused

E-N 7-22, R 7-21, L-P 9-21

Üld- ja ostutingimused

 1. Üldised müügitingimused:
  1. Müügitingimused kehtivad tallinkcity.ee tennise- ja sulgpalliväljakute broneerimiskeskkonnas ostja (edaspidi Tarbija) ning ettevõtte Lasnamäe Spordikeskus OÜ (edaspidi Teenuse pakkuja) vahel väljakuid broneerides ja nende eest tasudes.
  2. Teenuse pakkujal on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse veebilehel: http://tallinktennis.moby.ee/
 2. Hinnainfo
  1. Kõik Teenuse pakkuja hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu.
  2. Tasutud teenuse eest saab Tarbija meili teel kinnituse oma broneeritud mänguaja kohta.
 3. Tellimuse vormistamine
  1. Tallinkcity.ee veebilehel liikuge soovitud väljakute (tennis/sulgpall) broneerimiskeskkonda ning valige välja soovitud mänguaeg, sisestage isikuandmed (nimi, e-mail, telefoni nr) ja määrake mänguaja kestus.
  2. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile “Broneeri aeg”.
  3. Teenuse pakkujal on õigus tasutud mänguaega nihutada sama summa väärtuses sama kellaaja raames muule väljakule.
  4. Kontrollige enne tellimuse lõplikku kinnitamist andmeväljades oleva informatsiooni sobivust (soovitud õiget väljakut ja mängupäeva, kellaaega ning mänguaja kestust) ja õigsust (isikuandmed).
   1. Tasutud broneeringust loobumise korral Tarbijale raha ei tagastata.
   2. Tasutud broneeringu aja muutmise soovi korral raha Tarbijale ei tagastata, kuid Tarbijal on õigus:
    1. tasutud broneeringu aega muuta, teatades sellest Teenuse pakkuja klienditeeninduse meiliaadressile tennisekeskus@tallink.ee , mitte vähem kui 48h enne mänguaja algust. Tasutud mänguaja saab sel juhul tõsta muule päevale/kellaajale, arvestades seejuures, et mänguaja odavamasse hinnatsooni nihutamisel Teenuse pakkuja Tarbijale vaheraha ei kompenseeri, mänguaja kallimasse hinnatsooni nihutades tuleb Tarbijal vaheraha kohapeal Teenuse pakkujale tasuda. Mänguaegade hinnatsoonidega saab tutvuda: https://tallinkcity.ee/et/tennis/ , https://tallinkcity.ee/et/sulgpall/
   3. Tasulist on-line broneeringut tehes ei kehti allloetletud kaartide soodustused: Swedbank Visa, Mastercard Gold, Visa Platinum ja Visa Business Gold ja SEB Pank kuld/platinum/Elite krediitkaart -10%. Club One kaart -10% ja Tallinki töötaja soodustused

Ülaltoodud kaartide soodustused kehtivad broneeringutele, mis tehakse telefoni 6118383 teel või Keskuses kohapeal ning tasutakse samuti Keskuses kohapeal nimetatud soodustust pakkuvat kaarti esitledes.

  1. Tellimuse lõplikuks vormistamiseks sisestage vajalik informatsioon ning valige endale nimekirjast sobiv makseviis. Läbi pangalingi tasudes tuleb makse sooritamiseks valida endale sobiv pank. Maksed toimuvad eurodes.
  2. Tellimuse realiseerimine toimub vastavalt broneeritud mänguajale Tallink Tennisekeskuses aadressil Osmussaare 7, Tallinn.
 1. Pretensioonide esitamise kord
  1. Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide esitamiseks Teenuse pakkuja poole meiliaadressil tennisekeskus@tallink.ee
  2. Tarbijal ei ole õigus tehtud ja tasutud broneeringult raha tagasi saada (vt punkt 3.4.1.)
  3. Lahendamata jäänud pretensioonide puhul on Tarbijal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti poole.