Uudised

Tallink Tennisekooli õpilased võidutseseid ITF juunioride turniiril

20.03.2024

Tallink Tennisekooli säravad tähed Nora Adamson ja Marie-Johanna Lapimaa näitasid üles suurepäraseid oskusi ja meeskonnavaimu ning võitsid tihedas konkurentsis prestiižika 6th ITF Juniors by Tallink turniiri tüdrukute paarismängus! Võistlustel osales mängijaid 14-st erinevast riigist: Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt, Slovakkiast, Tšehhist, Poolast, Hollandist, Ukrainast, Ameerikast ning Itaaliast. Võistlus toimus 04. – 08. märts Tallink Tennisekeskuses.

Suur tänu ja tunnustus kuulub pühendunud treeneritele – Märten Tamla, Märt Kivirähk ja Alo Ojassalu, kes on aidanud noortel saavutada nii kõrge taseme, vormides mängijaid mitte ainult tehniliselt osavateks, vaid ka tugevateks võitlejateks rahvusvahelisel areenil.

Turniirivõit on märkimisväärne saavutus nii Nora, Marie-Johanna kui ka kogu Tallink Tennisekooli jaoks, tuues esile meie kooli võimekust kasvatada tulevasi tennisetähti. Oleme uhked meie õpilaste ja treenerite üle ning ootame põnevusega nende järgmisi saavutusi.

Palju õnne Nora, Marie-Johanna ja kogu meeskond!

6th ITF Juniors by Tallink võitjad tüdrukute paarismängus Nora Adamson ja Marie-Johanna Lapimaa

Viimased uudised

Kõik uudised